Duben 2013

Jaro se blíží?

9. dubna 2013 v 18:32

Dneska ráno nebyly už zamrzlé skla zastávek MHD, ptáčci zpívali o sto šest a ve vzduchu bylo cítit přicházející Jaro.

KONEČNĚ!

Hned se šlo do práce veseleji. V tramvaji přistoupil zvláštní pár, ona tak 25 let a on - velmi hezký pán, tak 65! Vybavila se mi překrásná písnička o kterou se chci tady na svém blogu s vámi podělit. Snad se vám nejen ona, její interpreti, ale hlavně její slova budou tak líbit, jako mně!

.

Útěk z reality

2. dubna 2013 v 18:38
Útěk z reality - snění, představy, fantazie, přání která lze mít jen v myšlenkách, snění o tom krásném, co nás drží tak zvaně nad vodou. Ano, i tak lze nazvat tento blog. Není o tvrdé realitě života. Jeho hlavním krédem je fantazie okořeněná sněním!

Jsem přesvědčena, že utéct alespoň v myšlenkách z denní reality života, má občas potřebu každý z nás. Jen si to nechce připustit, či se za to stydí a radši píše na svém blogu, jak je všechno nejlepší a jak je nejšťastnější, aby ho druzí jen obdivovali, anebo mu ve skrytu duše záviděli.

Kdo chcete, popusťe uzdu své fantazie a přeneste se přes práh dennodeních starostí a problémů, které život zákonitě přináší a... pište. Máte-li zájem, utíkejte se mnou občas z reality byť jen blogovým popovídáním, básničkou, písničkou či příjemným videem. Tím vším se budu snažit na tento blog přispívat.

Komu se zdá můj blog zcela hloupý a nezajímavý - prosím, aby ho už nenavštěvoval. Není pro nikoho povinný!

Protože mám ráda hezkou hudbu, tak pro potěchu ucha i duše dnes připojuji písničku od Adele - Skyfall.
Moc se mi líbí a přeji i vám příjemný poslech.
Evi


.